Oferta Niemcy

Oferta niemcy

WD Interior

Badania rynku dowodzą,że zainteresowanie nieruchomościami zabytkowymi notuje tendencję wzrostową nie tylko w Polsce, ale i poza jej granicami. Wiele osób postrzega zakup pałacu, zamku czy szlacheckiego dworu jako intratną inwestycję i sposób na życie.

Pomogę Państwu stworzyć wnętrze inspirowane historią i dawnymi czasami, takie które  pokochają wasi Klienci. Takie które idealnie podkreśli unikatowy charakter posiadanej przez was nieruchomości.

Chętnie wykorzystam moją wiedzę z zakresu historii sztuki, konserwacji zabytków, projektowania wnętrz  i mebli antycznych, żebyście mogli  cieszyć się wyjątkowością swojej posiadłości i żeby dawała wam ona  satysfakcjonujące wyniki finansowe.

Doradzam i pomagam w aranżacji i stylizacji wnętrz  o różnym przeznaczeniu, jednak moją specjalizacją  są  nieruchomości zabytkowe.

Jeżeli jesteście  właścicielami pałacu, zamku czy dworu, macie  już wykończone wnętrze, ale nie do końca odpowiada wam  jego obecny wygląd,a Klienci nie goszczą u Was tak często jak byście sobie tego życzyli, to zapraszam do kontaktu, zapoznam się z obecnym stanem wnętrza i znajdę optymalne  rozwiązanie.

WD interior

Sprawdź naszą ofertę

Rekomendacje