Oferta Niemcy

WD Interior

Badania rynku dowodzą, że zainteresowanie nieruchomościami zabytkowymi notuje tendencję wzrostową nie tylko w Polsce, ale i poza jej granicami. Wiele osób postrzega zakup pałacu, zamku czy szlacheckiego dworu jako intratną inwestycję i sposób na życie.

Pomogę Państwu stworzyć wnętrze inspirowane historią i dawnymi czasami, takie które  pokochają wasi Klienci. Takie które idealnie podkreśli unikatowy charakter posiadanej przez Państwo nieruchomości.

Specjalizuję się w kompleksowej aranżacji i stylizacji wnętrz nieruchomości zabytkowych takich jak pałace, zamki, dwory szlacheckie, przedwojenne wille czy kamienice, które to po zakończeniu procesu rewitalizacji często stają się luksusowymi, świetnie prosperującymi hotelami czy innymi obiektami użyteczności publicznej dając swoim właścicielom prestiż i radość. 

Chętnie wykorzystam moją wiedzę z zakresu historii sztuki, konserwacji zabytków, projektowania wnętrz i mebli antycznych, żebyście mogli Państwo cieszyć się wyjątkowością swojej posiadłości.

Styl WD Interior łączy antyki z nowoczesną sztuką, odważnymi wzorami i kolorami, aby tworzyć niepowtarzalne, unikatowe wnętrza dla swoich klientów, których potrzeby i oczekiwania są dla mnie absolutnym priorytetem. 

Jeżeli jesteście Państwo właścicielami pałacu,zamku czy dworu, macie  już wykończone wnętrze, ale nie do końca odpowiada wam  jego obecny wygląd i  Klienci nie goszczą u was tak często jak byście sobie tego życzyli.

Zapraszam do kontaktu, zapoznam się z obecnym stanem wnętrza i znajdę optymalne dla Państwa rozwiązanie

WD interior

Sprawdź naszą ofertę