Oferta Polska

WD Interior

Styl WD Interior łączy antyki z nowoczesną sztuką, odważnymi wzorami i kolorami, aby stworzyć niepowtarzalne, unikatowe wnętrza dla swoich klientów, których potrzeby i oczekiwania są dla mnie absolutnym priorytetem. Dlatego też nasze projekty są szyte na miarę, dopracowane w najmniejszym szczególe i zawsze odpowiadają na potrzeby klienta.

Pomogę Państwu stworzyć wnętrze inspirowane historią i dawnymi czasami, takie które  pokochają wasi Klienci. Takie które idealnie podkreśli unikatowy charakter posiadanej przez Państwo nieruchomości.

Chętnie wykorzystam moją wiedzę z zakresu historii sztuki, konserwacji zabytków, projektowania wnętrz  i mebli antycznych, żebyście mogli Państwo cieszyć się wyjątkowością swojej posiadłości i żeby dawała Wam ona  satysfakcjonujące wyniki finansowe.

Doradzam i pomagam w aranżacji i stylizacji wnętrz nieruchomości zabytkowych w następujących obszarach.

Jeżeli jesteście Państwo właścicielami pałacu,zamku czy dworu, macie  już wykończone wnętrze, ale nie do końca odpowiada wam  jego obecny wygląd i  Klienci nie goszczą u was tak często jak byście sobie tego życzyli.

Zapraszam do kontaktu, zapoznam się z obecnym stanem wnętrza i znajdę optymalne dla Państwa rozwiązanie.

WD interior

Sprawdź naszą ofertę