Oferta Polska

Oferta polska

WD Interior

Styl WD Interior łączy antyki z nowoczesną sztuką, odważnymi wzorami i kolorami, tworząc lub pomagając kreować niepowtarzalne, unikatowe wnętrza.  Potrzeby i oczekiwania Klienta  są dla nas absolutnym priorytetem. 

Stworzę dla Ciebie lub pomogę Ci wyczarować wnętrze pasujące do Twojego gustu i sposobu życia, takie które będzie niepowtarzalne i tylko „Twoje”.

Podam Ci przepis krok – po – kroku jak to zrobić. 

W moich poradnikach i kursach znajdziesz niezbędną wiedzę i narzędzia, żeby urzeczywistnić swoje marzenia o pięknym domu. 

Gdybyś jednak potrzebowała pomocy  to chętnie Ci pomogę.  Wykorzystam moją wiedzę  i doświadczenie z zakresu  projektowania wnętrz, żebyś była/ł w pełni zadowolona/y  z  końcowego efektu. 

Doradzam i pomagam w aranżacji i stylizacji wnętrz o różnym przeznaczeniu za równo na cele komercyjne jak i prywatne.  Jednak szczególnym sentymentem darzę  nieruchomości zabytkowe.

WD Interior zajmuje się również podnoszeniem wartości nieruchomości przeznaczonych na sprzedaż i na wynajem, a także przez umiejętnie wykonany home staging skraca czas realizacji transakcji. 

W swojej ofercie mamy dodatkowo konsultacje kolorystyczne i metamorfozy wnętrz zarówno Klientów indywidualnych jak i komercyjnych. 

Pracujemy tak, żeby nasi Klienci odnieśli sukces finansowy.

WD interior

Sprawdź naszą ofertę

Rekomendacje