Oferta Polska

Oferta polska

WD Interior

Styl WD Interior łączy antyki z nowoczesną sztuką, odważnymi wzorami i kolorami, tworząc niepowtarzalne, unikatowe wnętrza dla swoich klientów. Potrzeby i oczekiwania klienta  są dla nas absolutnym priorytetem. Dlatego też nasze projekty są szyte na miarę, dopracowane w najmniejszym szczególe i zawsze odpowiadają na potrzeby inwestora.

Pomogę  stworzyć wnętrze inspirowane historią i dawnymi czasami, takie które  pokochają wasi klienci. Takie które idealnie podkreśli unikatowy charakter posiadanej przez was nieruchomości.

Chętnie wykorzystam moją wiedzę z zakresu historii sztuki, konserwacji zabytków, projektowania wnętrz  i mebli antycznych, żebyście mogli  cieszyć się wyjątkowością swojej posiadłości i żeby dawała wam ona  satysfakcjonujące wyniki finansowe.

Doradzam i pomagam w aranżacji i stylizacji wnętrz o różnym przeznaczeniu,  ale moją specjalizacją są  nieruchomości zabytkowe.. 

Jeżeli jesteście Państwo właścicielami pałacu,zamku czy dworu, macie  już wykończone wnętrze, ale nie do końca odpowiada wam  jego obecny wygląd, a  Klienci nie goszczą u was tak często jak byście sobie tego życzyli to zapraszam do kontaktu, zapoznam się z obecnym stanem wnętrza i znajdę optymalne  rozwiązanie.

WD interior

Sprawdź naszą ofertę

Rekomendacje