Firma WD Interior której jestem założycielem i właścicielem powstała w wyniku połączenia pasji do wnętrz, historii sztuki, konserwacji zabytków i architektury zabytkowej.

Studiując na Interior Design Academy of Irleland w Dublinie nie tylko  zdobyłam niezbędną wiedzę i kwalifikacje do wykonywania zawodu projektanta wnętrz, ale także utwierdziłam się w przekonaniu, że aranżacja i stylizacja wnętrz zabytkowych to mój sposób na życie, zawodowa droga, a przede wszystkim pasja.

Dusza artysty i otwarty umysł, pozwalają mi na tworzenie projektów, których źródłem i inspiracją są minione czasy. Podczas licznych podróży, zbieram bezcenne doświadczenia, a także trafiam do miejsc, które mnie fascynują.

Specjalizuję się w kompleksowej aranżacji i stylizacji wnętrz nieruchomości zabytkowych takich jak pałace, zamki, dwory szlacheckie, przedwojenne wille czy mieszkania w kamienicach, które to po zakończeniu procesu rewitalizacji często stają się luksusowymi, świetnie prosperującymi hotelami czy innymi obiektami użyteczności publicznej dając swoim właścicielom prestiż, radość  i satysfakcję finansową.

Styl  WD Interior  łączy antyki z nowoczesną sztuką, odważnymi wzorami i kolorami tworząc niepowtarzalne, unikatowe wnętrza dla swoich klientów, których potrzeby i oczekiwania  są dla mnie absolutnym  priorytetem.  Projekty WD Interior są szyte na miarę, dopracowane w najmniejszym szczególe i zawsze odpowiadają na potrzeby klienta.

Nasze projekty realizujemy na terenie całej Polski, a także poza jej granicami, w takich krajach jak  Irlandia, Wielka Brytania, Niemcy.